PL EN
+48 502777708
LEPSZE DECYZJE I NA CZAS
DZIĘKI ELASTYCZNEMU WORKFLOW
s6
NASZE APLIKACJE DOSTĘPNE SĄ 24/7/365
DZIAŁAMY MOBILNIE BEZ POTRZEBY INSTALACJI
APLIKACJE ZAWSZE DOSTOSOWUJEMY
DO SPECYFIKI TWOJEGO BIZNESU
s4
NASZE ROZWIĄZANIA PORZĄDKUJĄ PRZEPŁYW INFORMACJI
s3
TWORZYMY NOWOCZESNE APLIKACJE AUTOMATYZUJĄCE PROCESY
s2
DZIAŁAMY „ZWINNIE”
NASZE APLIKACJE POWSTAJĄ W CIĄGU KILKU DNI

Blog


Ofertowanie – program zamiast Excela

10 maj 2019 Godzina: 18:07

 

Excel jako generator ofert handlowych

Professional Pricing Society podaje, że 1/3 dużych korporacji nie używa dedykowanych narzędzi do kalkulacji cen i procesu ofertowania - wciąż korzystają z excela, który następnie dystrybuują e-mailem (wewnętrznie i do klienta).

 

Jakie problemy powoduje użycie excela?

  • Ryzyko intencjonalnego lub przypadkowego wycieku poufnych informacji. W sieci z łatwością znajdziemy rozwiązania, dzięki którym średniozaawansowany użytkownik komputera w kilka minut złamie hasła i zabezpieczania nałożone na arkusz kalkulacyjny, również te wprowadzone z poziomu Visual Basic (VBA).
  • Zmiany cen, polityki handlowej wymagają rozesłania nowego pliku i upewnienia się, że nikt już ze starego nie korzysta.
  • Aktualizacja oferty wysyłanej mailem wymaga dodatkowej pracy handlowca oraz wprowadzenia kolejnych danych, do kolejnej tabelki.

Alternatywa? Program do tworzenia ofert handlowych online

Rozwiązanie eNovem oparte na platformie Qalcwise eliminuje powyższe problemy i oferuje wygodny dostęp 24/7 z dowolnego urządzenia, w tym również smartfona, czy tableta (wystarczy przeglądarka). Aplikacja umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym statusu ofert, efektywności pracy handlowców i natychmiastowe wprowadzanie zmian. Również klient ze swojego poziomu może mieć dostęp do programu, przeglądać status ofert i składać zamówienia. 

 

Oferta handlowa online – funkcjonalność aplikacji

  • Pozwala na uproszczenie całego procesu ofertowania.
  • Łatwość modyfikowania i parametryzowania związana ze specyfiką platformy Qalcwise powoduje, że aplikacja jest wszechstronna – sprawdzi się w różnych branżach i w różnej wielkości firmach.
  • W porównaniu do typowych systemów CRM rozwiązanie jest nieporównywalnie tańsze, przez co daje wielokrotnie większą wartość (więcej za mniej).
  • Co istotne niskie koszty idą w parze z szybkim wdrożeniem - dedykowany, podstawowy proces ofertowania tworzymy w kilka, maksymalnie kilkanaście dni.

Skontaktuj się z nami i umów na niezobowiązującą prezentację programu do ofertowania.