PL EN
+48 502777708
LEPSZE DECYZJE I NA CZAS
DZIĘKI ELASTYCZNEMU WORKFLOW
s6
NASZE APLIKACJE DOSTĘPNE SĄ 24/7/365
DZIAŁAMY MOBILNIE BEZ POTRZEBY INSTALACJI
APLIKACJE ZAWSZE DOSTOSOWUJEMY
DO SPECYFIKI TWOJEGO BIZNESU
s4
NASZE ROZWIĄZANIA PORZĄDKUJĄ PRZEPŁYW INFORMACJI
s3
TWORZYMY NOWOCZESNE APLIKACJE AUTOMATYZUJĄCE PROCESY
s2
DZIAŁAMY „ZWINNIE”
NASZE APLIKACJE POWSTAJĄ W CIĄGU KILKU DNI

Delegacje pracowników (TEM)


Przeciętna polska firma zatrudniająca ponad 50 osób wydaje na delegacje służbowe co najmniej kilkaset tysięcy złotych.
Niestety dokumentowanie i księgowanie wydatków na podróże bez wsparcia dedykowanej aplikacji oznacza manualna prace i ryzyko błędów przy rozliczeniach. Usprawnienie procesów związanych z inicjowaniem, akceptowaniem i rozliczaniem podróży służbowych to znaczna oszczędność czasu, który można przeznaczyć na inne czynności.
Pozyskanie od pracowników na koniec miesiąca rozliczeń wydatków jest zmorą chyba każdego działu finansów czy księgowości. Z kolei odszukanie zaległych rachunków, wypełnienie, wydrukowanie oraz zebranie podpisów na rozliczeniu nie należy do ulubionych zajęć pracowników. Im bardziej uprościmy i zautomatyzujemy proces przygotowania takich raportów tym chętniej będą skłonni robić to na bieżąco.

Jak te procesy rozwiązują aplikacje przygotowane w Qalcwise?
Aplikacja TEM w Qalcwise jest kluczem do zwiększenia efektywności. Dostęp do aplikacji przez urządzenia mobilne w trakcie podróży jest dziś czymś niezbędnym. Ta potrzeba jest szczególnie widoczna, gdy pracownicy ręcznie kompletują rachunki i faktury dotyczące wyjazdu a następnie wypełniają różnego rodzaju arkusze rozliczeniowe i zbierają podpisy

Aplikacja TEM pozwala zautomatyzować ten nieefektywny proces począwszy od zgody na wyjazd, poprzez raportowanie wydatków, przygotowanie rozliczenia i jego akceptacje, aż do wypłaty rozliczenia. Aplikacja TEM oferuje pełen zestaw raportów i analiz przeznaczonych dla pracownika, menedżera, działu zakupów oraz księgowości. TEM pomaga firmom w osiągnięciu sukcesu na konkurencyjnym rynku. TEM działa na urządzeniach mobilnych. Umożliwia rozliczanie delegacji w dogodnym miejscu i czasie. Wystarczy zrobić zdjęcie rachunku smartfonem i przesłać je do akceptacji. TEM umożliwia pełną kontrolę wydatków służbowych i minimalizuje ryzyko nadużyć. TEM automatyzuje cykliczne raportowanie kosztów w tym wykonanie budżetu.

Dzięki integracji z systemami ERP aplikacja TEM eliminuje księgowe procesy ręcznie. Aplikacja TEM skraca czas oczekiwania na zwrot poniesionych przez pracowników wydatków, co poprawia satysfakcję. Analiza kosztów podróży pracowników pozwala wynegocjować lepsze rabaty u dostawców (np. hoteli). TEM pozwala wdrożyć i egzekwować firmową procedurę podróży służbowych. Automatyzuje dowolny proces akceptacji. W sytuacjach kryzysowych TEM pozwala szybko ustalić gdzie przebywają pracownicy w delegacji.

Nasze rozwiązania są elastyczne i konkurencyjne kosztowo
W porównaniu do typowych systemów ocen, rozwiązanie TEM daje wielokrotnie większą wartość („więcej za mniej”) zarówno dla małych i średnich firm jak i dla dużych organizacji oczekujących elastycznych możliwości dopasowania aplikacji do własnych procesów. Administrator HR ma możliwość samodzielnego konstruowania nowych ścieżek akceptacji, alokacji kosztów podróży scenariuszy oraz raportów bez potrzeby sięgania po wsparcie technicznego IT.

Czas wdrożenia
Podstawowy proces TEM, dopasowujemy do wymagań klienta w projekcie trwającym kilka dni, czyli nie tygodnie lub miesiące. Jeśli zachodzi potrzeba, na takiej bazie, w dalszych etapach automatyzujemy dodatkowe wybrane przez organizację procesy, (np. wniosków urlopowych lub zarządzanie wyposażeniem pracownika), i inne, które dają największą wartość pracownikom organizacji oraz te z największymi oszczędnościami kosztów i czasu pracy działu HR.