PL EN
+48 502777708
LEPSZE DECYZJE I NA CZAS
DZIĘKI ELASTYCZNEMU WORKFLOW
s6
NASZE APLIKACJE DOSTĘPNE SĄ 24/7/365
DZIAŁAMY MOBILNIE BEZ POTRZEBY INSTALACJI
APLIKACJE ZAWSZE DOSTOSOWUJEMY
DO SPECYFIKI TWOJEGO BIZNESU
s4
NASZE ROZWIĄZANIA PORZĄDKUJĄ PRZEPŁYW INFORMACJI
s3
TWORZYMY NOWOCZESNE APLIKACJE AUTOMATYZUJĄCE PROCESY
s2
DZIAŁAMY „ZWINNIE”
NASZE APLIKACJE POWSTAJĄ W CIĄGU KILKU DNI

Obsługa zamówień klientów (OFM)


Wiele firm, zwłaszcza działających w segmencie B2B o średniej wielkości obrotach, nadal w „tradycyjny” sposób zbiera zamówienia od klientów, tj. poprzez przesłanie formularza zamówienia emailem do zespołu handlowego lub działu obsługi.

Jakie problemy związane są z obsługą zamówień poprzez email?

Tradycyjny sposób obsługi wymusza manualną obsługę i komunikację zamówień z klientami. Problemem mogą być również nieobecności, zwłaszcza gdy zamówienie są wysyłane na personalny adres email pracownika. Odpowiedzi na pytania o ilość zamówień i ich etap zawsze wymaga sporządzania „ręcznych” zestawień z systemu ERP oraz tych, które jeszcze nie zostały wprowadzone do ERP. Sprawdzenie statusu zamówienia może również wymagać zaangażowania naszego pracownika. Nie zawsze klienci korzystają z aktualnej listy produktów oraz zdarzają się błędy w przepisywaniu przez nich danych z ich rabatowych cenników.

Jak te procesy rozwiązują aplikacje przygotowane w Qalcwise?

W Qalcwise tworzymy dedykowane aplikacje do obsługi zamówień od klientów. Nasze aplikacje redukują nakład pracy i pozwalają na unikanie błędów. Klient w większym zakresie samodzielnie zamawia, na bieżąco otrzymuje status swoich zamówień oraz korzysta zawsze z aktualnych cenników i list produktów. Aplikacje do zamówień mogą zawierać dedykowane raporty dla klientów (dostęp online) oraz dla kierownictwa firmy. Efekt końcowy to reedukacja kosztów, szybsza realizacja zamówień oraz większa satysfakcja klientów z przejrzystości i dogodności obsługi.

Nasze rozwiązania są elastyczne i konkurencyjne kosztowo !

W porównaniu do konstruowania dedykowanego rozwiązania w wewnętrznych systemach (np. ERP lub WM) , nasze rozwiązania dają wielokrotnie większą wartość („więcej za mniej”) zarówno dla małych i średnich firm jak i dla dużych organizacji oczekujących elastycznych możliwości dopasowania aplikacji do własnych procesów. Nasza aplikacja do zamówień może być wykorzystywana jako dedykowane rozwiązania lub też część szerszego rozwiązania (zawierającego inne funkcjonalności opisane na naszej stronie). Administrator po stronie klienta ma możliwość samodzielnego konstruowania nowych procesów oraz raportów bez potrzeby sięgania po wsparcie technicznego IT.

Czas wdrożenia

Podstawowy proces zamówień, dopasowujemy do wymagań klienta w projekcie trwającym kilka dni, czyli nie tygodnie lub miesiące. Jeśli zachodzi potrzeba, na takiej bazie, w dalszych etapach automatyzujemy dodatkowe wybrane przez organizację procesy, (np. dodatkowo proces reklamacji, ankiety dla klientów, szkolenia produktowe online) i inne, które dają największą wartość pracownikom organizacji oraz te z największymi oszczędnościami kosztów i czasu pracy działu handlowego.