PL EN
+48 502777708
LEPSZE DECYZJE I NA CZAS
DZIĘKI ELASTYCZNEMU WORKFLOW
s6
NASZE APLIKACJE DOSTĘPNE SĄ 24/7/365
DZIAŁAMY MOBILNIE BEZ POTRZEBY INSTALACJI
APLIKACJE ZAWSZE DOSTOSOWUJEMY
DO SPECYFIKI TWOJEGO BIZNESU
s4
NASZE ROZWIĄZANIA PORZĄDKUJĄ PRZEPŁYW INFORMACJI
s3
TWORZYMY NOWOCZESNE APLIKACJE AUTOMATYZUJĄCE PROCESY
s2
DZIAŁAMY „ZWINNIE”
NASZE APLIKACJE POWSTAJĄ W CIĄGU KILKU DNI

CRM


Budujemy aplikacje CRM, zarówno w węższym tego słowa znaczeniu, czyli aplikacje wykorzystywane przez zespół sprzedaży, jak i w szerszym pojęciu obejmujące też inne funkcję (np. obejmujące też dział obsługi klienta). Dzięki temu, że Qalcwise to zintegrowane środowisko w prosty sposób możemy korzystać z tych samych danych (pobierać i przekazywać dane) co np. aplikacja w której zarządzamy produktami lub zamówieniami klientów. Dzięki temu w prosty sposób, bez potrzeby integracji aplikacji jak to ma miejsce w przypadku typowych CRM, możemy tworzyć profesjonalne procesy typu CPQ (cost-price-quote), prognozowanie sprzedaży przez rozproszony zespół, szkolenia produktowe, obsługę zgłoszeń klientów i wiele innych.

Dlaczego tak wiele wdrożeń CRM kończy się porażką?
Często wdrażany przy dużym nakładzie środków i wysiłku, CRM jest zbyt skomplikowany, nieelastyczny lub narzucający predefiniowane struktury i procesy. Jeśli wybór firmy pada na tego typu rozwiązanie, zwykle kończy się to „technicznym wdrożeniem z sukcesem” i „organizacyjną porażką”.

My działamy inaczej
Przygotowując CRM, każdorazowo budujemy go pod katem konkretnej organizacji. Oznacza to, że nie narzucamy żadnych sztywnych procesów, do których organizacja musiałaby się dostosować (lub/i pójść na kompromisy).

Qalcwise jest bardzo elastyczną platformą, dzięki czemu w prosty i intuicyjny sposób jesteśmy w stanie modyfikować raz przygotowany i wdrożony CRM. W odróżnieniu od innych rozwiązań, nasze rozwiązania są otwarte dla klientów, przez co ich zmiany nie wymagają kosztowych konsultantów, dysponujących ekskluzywną „wiedzą tajemną”. Co więcej, dzięki temu, że budowanie aplikacji w Qalcwise nie wymaga pisania kodu ani znajomości programowania, nasi klienci są w stanie samodzielnie rozbudowywać i modyfikować przygotowane przez nas aplikacje. Jeśli w dziale komercyjnym jest osoba pełniąca role analityka sprzedaży z dobrą znajomością excela, po przeszkoleniu przez nas, z pewnością będzie w stanie samodzielnie budować nowe procesy i raporty.

Nasze rozwiązania są konkurencyjne kosztowo
W porównaniu do typowych CRM jak i popularnych systemów ERP, nasze rozwiązania dają wielokrotnie większą wartość („więcej za mniej”) zarówno dla małych i średnich firm jak i dla dużych organizacji oczekujących elastycznych możliwości dopasowania aplikacji do własnych procesów.

Czas wdrożenia
Podstawowy CRM, dostosowany do wymagań klienta tworzymy w projekcie trwającym kilka dni, czyli nie tygodnie lub miesiące. Na takiej bazie, w dalszych etapach automatyzujemy wybrane przez organizację procesy, zwłaszcza te, które dają największą wartość klientom organizacji oraz te z największymi oszczędnościami kosztów i czasu pracy zespołu handlowego