PL EN
+48 502777708
LEPSZE DECYZJE I NA CZAS
DZIĘKI ELASTYCZNEMU WORKFLOW
s6
NASZE APLIKACJE DOSTĘPNE SĄ 24/7/365
DZIAŁAMY MOBILNIE BEZ POTRZEBY INSTALACJI
APLIKACJE ZAWSZE DOSTOSOWUJEMY
DO SPECYFIKI TWOJEGO BIZNESU
s4
NASZE ROZWIĄZANIA PORZĄDKUJĄ PRZEPŁYW INFORMACJI
s3
TWORZYMY NOWOCZESNE APLIKACJE AUTOMATYZUJĄCE PROCESY
s2
DZIAŁAMY „ZWINNIE”
NASZE APLIKACJE POWSTAJĄ W CIĄGU KILKU DNI

Wnioski urlopowe


Nieodzowne pytanie gdy chcemy iść na urlop brzmi „ile mam jeszcze urlopu w tym roku”?
Odpowiedzi na pytanie poszukujemy kontaktując się z „kadrami”, tj. dzwoniąc lub wysyłając emaila.
Następnie składamy wniosek o urlop u szefa, poprzez email lub wypełniając papierowy wniosek.
Takie procesy są wysoce nieefektywne i często powodują błędy (np. nasz wniosek papierowy nie dociera do działu kadr lub ktoś błędnie przepisze dane z naszego wniosku do systemu kadrowego).

Jak te procesy rozwiązują aplikacje przygotowane w Qalcwise?
Aplikacja „wnioski urlopowe” umożliwia elektroniczne składanie wniosków o urlop (oraz inne nieobecności), pełen workflow z zatwierdzeniem wniosków i ich przesłaniem do kadr. Aplikacja zapewnia również stały podgląd na status wykorzystania urlopów i wnioski urlopowe pracownika (co pozwala także kierownictwu na monitorowanie wykorzystania urlopów - ważne dla księgowości pod kątem rezerwy na niewykorzystane urlopy). Dzięki niej unikamy zagubionych wniosków, przyspieszamy i dajemy transparentność procesowi akceptacji urlopu oraz możemy wyznaczać zastępstwa na czas nieobecności pracownika.

Nasza aplikacja w Qalwise zapewnia zgodność wykorzystanie urlopów z polskimi przepisami prawa pracy oraz umożliwia eksport i import danych do systemu kadrowego. Dzięki naszej aplikacji redukujemy nakład pracy na działania administracyjne i drukujemy mniej papierów.

Nasze rozwiązania są konkurencyjne kosztowo
W porównaniu do typowych systemów workflow, nasze rozwiązania dają wielokrotnie większą wartość („więcej za mniej”) zarówno dla małych i średnich firm jak i dla dużych organizacji oczekujących elastycznych możliwości dopasowania aplikacji do własnych procesów.

Czas wdrożenia
Podstawowy proces wniosków urlopowych, dopasowujemy do wymagań klienta w projekcie trwającym kilka dni, czyli nie tygodnie lub miesiące. Jeśli zachodzi potrzeba, na takiej bazie, w dalszych etapach automatyzujemy wybrane przez organizację procesy, (np. wnioski o dofinansowanie „wczasów pod gruszą”, „wniosek o dofinansowanie do okularów”), i inne które dają największą wartość pracownikom organizacji oraz te z największymi oszczędnościami kosztów i czasu pracy działu kadr.