PL EN
+48 502777708
LEPSZE DECYZJE I NA CZAS
DZIĘKI ELASTYCZNEMU WORKFLOW
s6
NASZE APLIKACJE DOSTĘPNE SĄ 24/7/365
DZIAŁAMY MOBILNIE BEZ POTRZEBY INSTALACJI
APLIKACJE ZAWSZE DOSTOSOWUJEMY
DO SPECYFIKI TWOJEGO BIZNESU
s4
NASZE ROZWIĄZANIA PORZĄDKUJĄ PRZEPŁYW INFORMACJI
s3
TWORZYMY NOWOCZESNE APLIKACJE AUTOMATYZUJĄCE PROCESY
s2
DZIAŁAMY „ZWINNIE”
NASZE APLIKACJE POWSTAJĄ W CIĄGU KILKU DNI

O nas


Zajmujemy się budowaniem na zlecenie klientów, elastycznych i efektywnych aplikacji biznesowych w technologii „no-code-development, które automatyzują i porządkują procesy zarówno wewnątrz organizacji jak i w jej interakcjach z podmiotami zewnętrznymi (np. klientów i dostawców).

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z ponad 20 letnim doświadczeniem biznesowym na stanowiskach zarządczych i analitycznych. Mamy praktykę z pracy w międzynarodowych firmach w finansach i kontrolingu, administracji biznesem, sprzedaży i marketingu oraz w IT. Tak szerokie spektrum daje nam całościowe zrozumienie procesów w firmie, zwłaszcza tych procesów które przechodzą przez wiele działów i dotykają wielu aspektów funkcjonowania nowoczesnej firmy. Odpowiadaliśmy za organizację i optymalizację procesów w różnej wielkości organizacjach funkcjonujących zarówno na rynku B2B, jak i B2C. Dzięki temu na każdym etapie tworzenia rozwiązania rozumiemy perspektywę klienta.

W każdym projekcie najważniejsze dla nas są potrzeby klienta, stąd projektując aplikacje w równym stopniu skupiamy się na jego wymaganiach jak na budowaniu efektywnych procesów oszczędzających czas i koszty dla organizacji. Tworząc aplikacje staramy się kompleksowo podejść do zagadnienia i rozwiązać wszystkie związane z danym zagadnieniem, poczynając od przepływu informacji i dokumentów, przez algorytm decyzyjny, a na raportowaniu wyników i statusu etapów procesu kończąc.

Każdy biznes jak i branża ma swoją specyfikę, którą jesteśmy w stanie uwzględnić dzięki wybitnej elastyczności rozwiązań budowanych na platformie Qalcwise. Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się zarówno w dużych międzynarodowych organizacjach jak i niewielkich firmach, gdzie zarządzanie za pomocą excela i emaila (lub papierowych formularzy) nie zdaje już egzaminu.


Nasze rozwiązania powstają w ciągu kilku dni od podjęcia decyzji o rozpoczęciu współpracy, co jest możliwe dzięki gotowym komponentom i strukturze platformy Qalcwise. Co więcej, wdrożenie naszych rozwiązań nie wymaga dużych nakładów wstępnych, gdyż działamy na bazie modelu SaaS, opartego o bieżące opłaty za korzystanie z aplikacji Qalcwise.

Zapraszamy do współpracy z nami !
Zespół eNovem