O nas

budujemy elastycznych i efektywne aplikacje biznesowe

Poznaj eNovem

Posiadamy wieloletnie doświadczenie biznesowe na stanowiskach zarządczych i analitycznych. Mamy praktykę z pracy w międzynarodowych firmach w finansach i kontrolingu, administracji biznesem, sprzedaży i marketingu oraz IT. Odpowiadaliśmy za organizację i optymalizację procesów w różnej wielkości organizacjach funkcjonujących zarówno na rynku B2B, jak i B2C.

Szerokie spektrum doświadczeń daje nam całościowe zrozumienie procesów w firmie. Zwłaszcza tych, które przechodzą przez wiele działów i dotykają wielu aspektów funkcjonowania nowoczesnej organizacji. Dzięki temu na każdym etapie tworzenia rozwiązania rozumiemy perspektywę klienta.

Andrzej Bielecki

Andrzej Bielecki

Członek Zarządu

Podsumowanie kwalifikacji: Około 50 projektów IT w roli Kierownika Projektu, Sponsora Projektu lub Dyrektora Biura Zarządzania Projektami w branży usługowej w Polsce oraz Europie Środkowej. Odpowiedzialny za projekt stworzenia systemu ERP (w tym moduł billingu i fakturowania) i za wdrożenie w 10 spółkach. Odpowiedzialność za zarządzanie utrzymaniem i rozwojem systemu ERP oraz innych aplikacji dla 14 spółek (budżet roczny około 10 mPLN). Doświadczenie w zarządzaniu dostawcami IT oraz wewnętrznym zespołem IT.

Jacek Wlizło

Jacek Wlizło

Członek Zarządu

Podsumowanie kwalifikacji: Realizacja licznych projektów na styku finansów i IT. Prowadzenie automatyzacji działów finansowych w roli Kierownika oraz Sponsora Projektu. Koordynowanie wdrożeń bankowych systemów do zarządzania płynnością u klientów korporacyjnych. Odpowiedzialny za projekt stworzenia i wdrożenia rozwiązań IT dla działów skarbu w grupie kapitałowej działającej na terenie CEE (8 spółek operacyjnych w 6 krajach). Jacek posiada tytuł ACMA, CGMA